Registreeru koolitusele

Liitu uudiskirjaga


Foorum :: Tööelu :: Emapalga lõppemine

Karin
Külaline
Postitatud 12.04.2010 kell 14:08
Tere!

Ei teagi kelle juurde oma probleemiga pöörduda. Minu olukord on siis selline. Emapalk lõppes, laps sai 18-kuuseks. Mees saab töötuabiraha ca 1000 kr kuus. Mina hakkan nüüd saama arvatavasti 300 kr. Mis edasi? Lapse saaksin lasteaeda panna sügisest (september). Millised oleksid võimalikud variandid? Enda töötuna arvelevõtt? Toimetulekutoetus? Või kuhu üldse pöörduda, neid spetsialiste on väga palju. Ning kahjuks tööd kõigile ei jätku hetkel.

Karin
Mari-Liis Tikerperi
Perekeskus Sina ja Mina
Postitatud 12.04.2010 kell 16:02
Tere
Töötuna arvelevõtmine on esimeseks sammuks kindlasti oluline - seda saab teha Töötukassas. Samast asutusest saab infot ka tööturust, töökohtadest, tasuta kursustest jms. Töötukassa spetsialist peaks aitama ka koostada plaani uue töökoha leidmiseks - selleks vaadatakse üle oskused ja
Tõenäoliselt olete juba otsinud tööpakkumisi tööportaalidest (www.cv.ee; www.cvkeskus.ee näiteks) või ajalehtedest. Kuigi vahel võib see näida lootusetu ettevõtmisena, ei või iial teada, millal see kõige sobivam silma torkab.
Soovitatav on rääkida ka tuttavate ja endiste tööandjatega - ehk leitakse midagi sobivat.
Töötukassast võib ka uurida ise tööandjaks hakkamise kohta. Kui ettevõtlikkust jagub, suudate ehk pakkuda midagi nii endale kui oma mehele.
Parimate soovidega
Mari-Liis Tikerperi
Kas see vastus oli abistav?
Näita kõiki postitusi (2)

Kommentaarid:

Aitäh!

Täname Teid tagasiside eest!