Registreeru koolitusele

Liitu uudiskirjaga


Foorum :: Noortefoorum :: Kooli

Mure
Külaline
Postitatud 20.12.2016 kell 21:19
Tere, sügisest läksin kutsekooli aga novembris tulin koolist ära kuna ei saanud klassikaaslastega läbi, nüüd tahaksin minna teise kutsekooli samat eriala õppima aga ei tea kellega ma peaksin ühendust võtma, kooli kodulehel pole selle kohta midagi kirjas ja ma ei teagi kas saab nii et uuel aastal uude kooli äkki saab alles järgm aasta aga ma ei tahaks maha ka jääda terve aasta, kas keegi saaks mind aidata??? Kelle poole peaksin pöörduma uude kooli minemise asjus?
Marge Vainre
Pereterapeut, Gordoni perekooli koolitaja
Postitatud 22.12.2016 kell 13:01
Kui üks terve aasta tühja läheks, oleks muidugi kahju. Olete leidnud teise kooli, kus saaksite sama ametit õppida, kuid teil pole infot, kas poole aasta pealt saaksite sinna üle minna. Kuigi kodulehel pole midagi kirjas (sest praegu ju pole vastuvõtuaeg), siis kindlasti on kodulehel märgitud kontakti all mõni telefoni number või e-mail, mille kaudu saate oma küsimuse ja soovi esitada.
Lisan veel ühe võimaluse, kust võite saada infot õppimisvõimaluste kohta, sobiva kutse ja kooli leidmise kohta ja vastavat nõustamist, so Rajaleidja (www.rajaleidja.ee).
Kas see vastus oli abistav?

Kommentaarid:

Aitäh!

Täname Teid tagasiside eest!