Registreeru koolitusele

Liitu uudiskirjaga


Foorum :: Noortefoorum :: Suhtlemine

T 17a
Külaline
Postitatud 07.05.2015 kell 00:04
Tere!
Tutvusin mõni kuu tagasi internetis ühe väga meeldiva noormehega (21a). Algul sujus kõik väga hästi; leidsime oma ühised huvid jne. Kuid peale päriselt kohtumist ei ole kõik enam justkui endine. Me vestleme väga harva, tal võtab vastamine suhteliselt kaua aega ning ta ei võta minuga ise ühendust, olen alati seda ise teinud. Tavaliselt olen vestlustes olnud mina see, kes tahab teise kohta midagi uut teada saada, ent tema on selles kuidagi passiivne. Kardan, et jätsin talle kohtumisel kuidagi halva või igava või passiivse mulje; ehk oli tal liiga kõrged ootused.
Nüüd ma ei teagi mida teha. Ta on äärmiselt meeldiv ja huvitav noormees (pean siinkohal tunnistama, et olen temasse kergelt armunud). Ma ei taha veel alla anda ja temast loobuda. Kuigi mulle tundub, et ta ei ole eriti huvitatud minuga suhtlemisest. Ent kui me vestleme, siis oleks nagu kõik okei.
Aga mind panebki just muretsema see, et ta ei võta minuga ise ühendust; ei teagi kas see võib olla ka tingitud sellest, et tal on lihtsalt kiire. Ma ei taha ka liiga pealetükkiv olla.
Tiina Teska
Pereterapeut, Gordoni perekooli koolitaja
Postitatud 09.05.2015 kell 08:52
Sooviksid oma tuttava noormehega rohkem suhelda. Samas sulle näib, et noormehe huvi on vähenenud.

Usun, et kui oleksid noormehele jätnud negatiivse mulje, siis ei sooviks ta sinuga üldse suhelda. Paraku ei ole võimalik öelda, kas noormehel on kiire või ongi tema stiil ja ootused veidi teistsugused kui sinul või on põhjuseks hoopis midagi muud.

Usun, et ainus võimalus vastus saada, on seda noormehe käest küsida. Küsimine paraku eeldab ka enda mõningast avamist ja haigetsaamise riski võtmist. Kui sa küsida siiski ei soovi, siis saaksid mõneks ajaks aktiivse kontaktivõtu lõpetada. Kui noormees seepeale aktiivsemaks ei muutu, siis tõenäoliselt ei ole ta teievahelisest suhtlemisest nii huvitatud kui sina.

Soovin ilusat kevadet!

1 lugeja arvab, et see vastus oli abistav.

Kas see vastus oli abistav?
Näita kõiki postitusi (2)

Kommentaarid:

Aitäh!

Täname Teid tagasiside eest!