Registreeru koolitusele

Liitu uudiskirjaga


Foorum :: Muu :: elu

mure
Külaline
Postitatud 17.10.2016 kell 10:01
Ei taha kurta, aga suur masendus on peal. Selline tunne nagu kõik on elus tehtud, ei tahagi enam elada. Eks haiget olen palju saanud. Lahkuminek andis suure löögi- ma ei ole sellest petmisest siiani üle saanud. See oleks nagu kogu aeg kaasas minuga. Samas eks arvab, et ega tema pole midagi teinud.
Õnne Aas-Udam
Psühholoogiline nõustaja, Gordoni Perekooli koolitaja
Postitatud 17.10.2016 kell 10:44
Olete üle elanud traumaatilise elusündmuse, - lahkumineku seoses partneripoolse petmisega ning täna tunnete, et olete masenduses ja elul polekski justkui enam mõtet.
Teie poolt kirjeldatud tundemärgid, nagu masendustunne, eluisu puudumine - võivad viidata depressioonile. (kui need tunnused on teil esinenud kauem kui kahe nädala vältel).
Hea on teada, et depressiooni vastu saab abi! Väga hästi töötab medikamentoosne ravi koos psühhoteraapiaga. Ravimid toetavad teie ajukeemia tasakaalu taastumist, psühhoteraapia aitab teid koostöös terapeudiga tegeleda iseenese toetamisega.
Julgustan teid koheselt (kui te veel pole seda teinud) konsulteerima oma perearstiga, jagage talle oma muret. Tema on see, kes oskab teid suunata psühhiaatri vastuvõtule.
Kui soovite oma murekoormat koheselt kellegagi jagada, võite alati helistada Eluliini telefonile:655 8088
Kui meeleoluhäirega ei tegeleta, võib depressioon muutuda korduvaks, ehk krooniliseks. Tunnustan teid, et siia foorumisse kirjutasite- kindlasti tasub abi otsida!
Kas see vastus oli abistav?
Näita kõiki postitusi (2)
Kirjasaatja soovil saab sellele teemale vastata ainult perekeskuse spetsialist.
-->

Kommentaarid:

Aitäh!

Täname Teid tagasiside eest!