Registreeru koolitusele

Liitu uudiskirjaga


Foorum :: Suhted elukaaslasega :: minu elukaaslane

maasikas1
Külaline
Postitatud 24.11.2016 kell 00:26
1.Kas nõustajad kes siin vastavad pole mitte is ka nõustajad?olen nagu lugenud et siin on pereteraputid ka?
2.Siis paluksin vastust minu elukaaslane käitub vahel väga inetult.kasutab sõimusõnu
Jne.Kui soovitate mul kusgile pereterapeudi poole pöörduda.Palun ütelge mulle,kuidas
ennast muutab mees paremaks oma käitumist nt .ei ütle inetult.Mees kahjuks ei leia ja ei arva et peaks viisakalt käituma.Kuidas pereteraput mehe käitumist muutab kui mees ei lähe pereterapeudi vastuvõtule!äkki oleks siin mõnel.terepudil võimalik öelda.Mida saab pereteraput teha kui mees on agressiivne?Mins oma mehe sõnade ja agressiivsuse eest vastutust ei võta!paluksin nõu
Tiina Teska
Pereterapeut, Gordoni perekooli koolitaja
Postitatud 26.11.2016 kell 22:55
Mitmed meie e- keskkonnas vastajad omavad tõepoolest pereterapeudi kvalifikatsiooni. Samas ei ole e- nõustamine võrreldav pereteraapia protsessiga. Pereteraapias uuritakse sügavuti suhtemustreid, otsitakse koostöös kliendiga võimalikke ressursse, et kliendi toimetulek paraneks. Lisaks kõigele on see ka konfidentsiaalne protsess. E- nõustamine on avalik, ühekordne, võimalikult neutraalne professionaali vastus kliendi poolt kirjeldatud olukorrale ja küsitud küsimusele.

Kui teie mees käitub teie suhtes inetult ning ei ole huvitatud suhte parandamisest, siis ei ole pereteraapia kohtumisest tõepoolest kasu. Pereteraapia toimib suhte osas positiivselt vaid siis, kui mõlemad osapooled on huvitatud muutusest.
Kas see vastus oli abistav?
Kirjasaatja soovil saab sellele teemale vastata ainult perekeskuse spetsialist.
-->

Kommentaarid:

Aitäh!

Täname Teid tagasiside eest!