Registreeru koolitusele

Liitu uudiskirjaga


Foorum :: Suhted elukaaslasega :: suhe

mina jälle siin
Külaline
Postitatud 09.10.2016 kell 17:49
Tere http://www.sinamina.ee/ee/noustamine/e-noustamine/postitused/?fid=15&tid=5555 see link on minu kirjutatud kunagi siis kui oli jama siis saime kõik korda nüüd olen jälle tagasi. sama teema naine teatas mulle et suhe on jahtunud. selle peale küsisin et kas tahab lahkuminna ta vastas et veel ei anna alla. nüüd on 2 nädalat möödas ja me ei sa enam ültse läbi. väidab et ma ahistan teda. et ma kontrollin teda kuigi pole kontrollinud. olen nüüd abiellus temaga koos olema olnud nüüd 10 aastat. hetkel üürisin korteri ja ei tea enam mida teha kõik on kakkunud päris hulluks. kuidas ma saan talle uuesti läheneda või ei ole enam mõtet ma tõesti armastan teda ja ma usun et tema mind kah aga kuidas ma saaksin kindel olla ja mida teha ?
Annika Vau
Psühholoog
Postitatud 11.10.2016 kell 12:31
Pöördusite nõu saamiseks, sest ei tea, kuidas saaks oma suhet taastada ja parandada.
Oma eelmises pöördumises kirjutasite samamoodi nagu praegu, et naise jaoks on tunded jahtunud. Kuna kirjutasite, et saite ligikaudu kaheks aastaks kõik korda, siis võiksite mõelda, mis aitas teil eelmine kord suhet paremaks muuta. Need samad tegevused võivad ka seekord aidata.
Kui teie naine ütles kaks nädalat tagasi, et ta ei taha veel alla anda, siis järelikult oleks tema südamesooviks suhet parandada. Naine ütleb, et te ahistate ja kontrollite teda – milliseid tegevusi ta selle all mõtleb? Kui te täpselt ei tea, siis võiksite temalt seda otse küsida. Küsige näiteks, mis peaks suhtes olema teisiti, et ta saaks olla õnnelik? Mõelge läbi, mida olete valmis omalt poolt tegema, et mõlemal oleks hea olla.
Nagu nõustaja teile eelmises kirjas soovitas, arvan ka mina, et väga palju aitaks koos naisega paariterapeudi poole pöördumine. Sobivat nõustajat saate otsida näiteks siit: http://sinamina.ee/ee/noustamine/ või siit: http://pereterapeudid.ee/pereterapeudid/.
Kas see vastus oli abistav?
Näita kõiki postitusi (2)
Kirjasaatja soovil saab sellele teemale vastata ainult perekeskuse spetsialist.
-->

Kommentaarid:

Aitäh!

Täname Teid tagasiside eest!