Tutvusin meesterahvaga ligi kuus aastat tagasi tutvumissaidil. Mitmed aastat oli suhtlemine rohkem jututoa põhine, kokku saime harva ja midagi konkreetset ei olnud.
Nüüd viimase aasta jooksul oleme hakanud rohkem koos olema ja viimase poolaasta jooksul üsna tihedalt. Mees on olnud abilelus, nüüd juba pikemat aega lahutatud. Käinud on ta kogu aeg graafiku järgselt tööl, st nii endine naine kui ka ta ise on elanud poole ajast eraldi, erinevates linnades- Kõrvalsuhted tekkisid 10 aastase kooselu ajal umbes peale nelja aastat. Mees on ise aktiivne netisuhtleja ja ka aastaid olnud reaalsete üheöö suhete harrastaja. Meie intensiivsema suhtlemise perioodil on ta teinud minu suhtlemisportaalis minu teiste kontode alt mulle ettepanekuid üheöö sexiks, ilma, et ta teaks et tegu on minuga..flirt on läks üsna reaalseks. ja teatavate tingimuste juures ta olekski seda teinud. Kui ma talle seda mainisn, et tean, ja et ta püüdis mind "ära rääkida" kehitas ta vaid õlgu, ja ütles et ikka on ju huvitav kohtuda. Reaalselt kooselu ta ei soov, ja ütleb et temale sobib kõige paremini visiitsuhe.
Väidetavalt ei ole ta ka peale meie intensiivsemat suhtlemist enam kellegiga kohtunud, ega reaalseid suhtlusi omanud. Võibolla on see ka nii, aga ma ei saa lahti armukadeduse tundest, ma käin ta kontol, jägin tema tegemisi, tema pildikommentaare teiste naiste aadressil. Saidil on ta suhtestaatus endiselt üksik, ja kirjas on et tutvub naistega. Aegajal ei suuda ma ennast vaos hoida ja ütlen slle kohta midagi, siis ta läheb väga kiiresti põlema, väites, et see kõik on olnud enne minuga tihedamat suhtlemist.
Kuidas lahti saada armukadedusest ja kas üldse jätkata suhet? Kui me koos oleme on kõik väga lahe, meil on ühised teemad, meil ei ole igav, aga kogu aeg on see miski mis ei lase mul tunda ennast kindlalt.
Olete tihti koos mehega, kellega teile meeldib aega veeta, kuid, kes on huvitatud pigem visiitsuhtest. Olete kahtlev, kas suhet jätkata. Teile teeb muret ka teie enda armukadedus.
Tõepoolest, kõige traditsioonilisem on kooselu, kus elatakse ühises kodus, kus jagatakse igapäevaseid rõõme ja muresid, koos tehakse ka materiaalseid otsuseid, hoolitsetakse järeltuleva põlve ja oma vanemate eest. Erinevatel põhjustel ei väärtusta paljud inimesed siiski enam konservatiivset, turvatunnet pakkuvat pereelu. Nii ongi inimestevaheliste partnersuhete varieeruvus suur. Nende toimimiseks on aga vajalik üks oluline eeldus- nimelt peab see suhtes olemise viis sobima mõlemale partnerile.
Seepärast soovitangi teil ennekõike selgusele jõuda iseendas. Mida just teie ise suhtelt ootate. Millised on need tunded, mida soovite suhtes tunda, mida saada ja mida olete valmis vastu andma. Milline on teie jaoks suurepärane päev suhte kontekstis,. Kui olete enda jaoks loonud justkui väikese mudeli, saate arutleda ja võrrelda teineteise ootusi oma partneriga. Rääkige läbi nii palju erinevaid teemasid , kui pähe tuleb. Uurige teineteise ootusi ja seda, kas on ruumi kompromissideks. Kui vähegi võimalik tehke kokkuleppeid. Kindlasti võiks üks teema olla sotsiaalmeedias suhtlemine.
Kui teie ja teie kaaslase ootused olulistes asjades klapivad ja seda on mõne aja jooksul kinnitatud ka tegelikkuses, siis võiks ju olla üsna sobilik seda suhet jätkata. Kui teie vastastikused ootused on aga väga erinevad või sõlmitud kokkulepped reaalelus ei pea, võib see suhe üsna painavaks kujuneda.