Registreeru koolitusele

Liitu uudiskirjaga


Foorum :: Lastevahelised tülid :: Teine ema ähvardas minu 5a. last lasteaias

Lea
Külaline
Postitatud 20.05.2015 kell 15:41
Tere

Mure selline et üks ema ähvardas minu last lasteaias. Lugu selline et se teine laps oli oma emale rääkinud et minu tütar ja teised poisid narrivad teda lasteaias. Nii minu laps ja ka kasvatajad väitsid et ta pole seda teist last narrinud. Ja kuigi seda teadis ka see teine vanem pahandas ja ähvardas ta minu last garderoobis ilma minuta ja kasvatajateta. Nüüd kardab minu laps teisi vanemaid ja lasteaeda minna.
Ma julgustasin ja lohutasin omalast ja sain olukorra natuke paremaks. Aga mida ettevõtta sellise vanemaga et oma last edaspidi kaitsta.
Tänades
Lea
Tiina Teska
Pereterapeut, Gordoni perekooli koolitaja
Postitatud 21.05.2015 kell 12:49
Küsite, mida võtta ette teise lapsevanemaga, kes teie lapse väitel teda lasteaias ähvardas. Mõistan, et sel hetkel ei olnud juures ei lasteaiaõpetajaid ega ka teid ennast.

Konfliktne olukord on alati mitmeti tõlgendatav. Nii palju, kui on erinevaid osapooli, on ka erinevaid nägemusi ja olukorra tõlgendusi. Võiks hakata taastama möödunud situatsiooni ja seeläbi arutama, kes midagi valesti tegi, kuid pigem arvan, et selline tegevus on üsna vähe tulutoov. Soovitan teil kindlasti pidada nõu lasteaiaõpetajatega, et mida koos saaksite ette võtta, et selline olukord enam ei korduks. Võib olla saaksite paluda, et lapsevanemad,kes soovivad teie lapsega mingil kombel suhelda, teeksid seda edaspidi läbi teie või teie juuresolekul.

1 lugeja arvab, et see vastus oli abistav.

Kas see vastus oli abistav?
Näita kõiki postitusi (2)
Kirjasaatja soovil saab sellele teemale vastata ainult perekeskuse spetsialist.
-->

Kommentaarid:

Aitäh!

Täname Teid tagasiside eest!