Registreeru koolitusele

Liitu uudiskirjaga


MERLE VETESINA-UNN

 

  

Olen erialalt lastepsühholoog, - pedagoog, lôpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli bakalaureuse astmes. Lisaks olen ôppinud ja saanud lôpetamisel holistilise terapeudi kutse Holistika Instituudis. 

Armastan Gordoni Perekooli koolitaja ametit, sest lastevanematega koostöös on minu arvates kôige kiirem ja efektiivsem viis laste abistamisel. Olen töötanud mitmetes lasteaedades ôpetajana, huvialakoolides eelkooli ja mänguringide juhendajana, ülesehitanud erahuvialakooli Merle Mômmila, 7 aastat olnud Audru vallas psühholoog, lugenud loenguid erinevates Eestimaa haridusasutustes. Töötan nii täiskasvanute kui ka lastega.

Hingelt olen rôômsameelne ja pigem positiivse ellusuhtumisega, elades teadmisega, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab. Armastan lihtsaid asju ja tegemisi: kaminatule praksumist, pärnaôie tee auramist, tuule liikumist pilvedes, südamest tulevaid naerukilkeid, siiraid kallistusi, koogi küpsetamist ja selle nautimist, seenelkäiku ja mitte midagi tegemist, milles elu sügavuste kuulatamine. 

Olen abielus, kahe täiskasvanud tütre ema ning tore on tôdeda, et kooskasvamine on elukestev protsess.

 

KOOLITUSPIIRKOND:                                                            

Läänemaa, Saaremaa, Muhu saar, Tallinn.